banner
section divider

Magazyn

Stanowiska

 

 

 

 • Kierownik Zmiany 
  Magazyny działają całą dobę, dlatego też kierownik główny ma do pomocy kierowników zmiany. Są oni odpowiedzialni za sprawne funkcjonowanie magazynu oraz zarządzanie pracownikami.
 • Planista transportu 
  Bycie planistą transportu w sieci ponad 590 sklepów to nie lada wyzwanie! Wszystko musi działać jak w zegarku – różne sklepy, różne zamówienia, terminy dostaw i rodzaj transportowanego towaru. Wszystko to wymaga sprawnego planowania.
 • Kontroler Jakości 
  Kontrolerzy odpowiadają za jakość i świeżość towarów, które trafiają na sklepowe półki. Sprawdzają dostawy od producentów pod kątem zgodności ze specyfikacją jakości.
 • Magazynier 
  Nasi Magazynierzy zatrudnieni w Magazynach Regionalnych są odpowiedzialni za procesy takie jak: przyjęcie towaru do magazynu, składowanie towaru oraz kompletację produktów zgodnie z zamówieniem oraz przygotowanie ich do transportu na poszczególne sklepy.
 • Kierowca 
  Kierowcy są dla nas bardzo ważnymi pracownikami. Odpowiadają za terminowe dostawy towarów do naszych sklepów. Mając własną sieć logistyczną i rozbudowaną flotę samochodów, poszukujemy kierowców z uprawnieniami do prowadzenia pojazdów kat. C.
Zarządzaj ustawieniami dotyczącymi prywatności