Strona główna Sprawdź nas w praktyce
section divider

Sprawdź nas w praktyce

Aktualności

Korzyści

WARTOŚCI

ORIENTACJA NA KLIENTA


Naszym celem jest zadowolenie Klienta, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby stworzyć dobrze zorganizowaną i zaopatrzoną sieć sklepów. Satysfakcja naszych Klientów jest motorem do działania i ciągłego rozwoju.

WSPÓŁPRACA


Cenimy sobie dobrą atmosferę w zespole, dbamy o relacje i wysokie standardy zarządzania ludźmi, bo zgrany zespół jest podstawą efektywnego działania.

RZETELNOŚĆ I ZAANGAŻOWANIE


Naszym priorytetem jest budowanie pozytywnych relacji z naszymi pracownikami opartych na wzajemnym zaufaniu, uczciwości i dotrzymywaniu zobowiązań i umów, wsparciu w rozwoju oraz motywacji.

ROZWÓJ I OTWARTOŚĆ


Stawiamy nacisk na szkolenia naszych pracowników oraz awanse wewnętrzne, posiadamy program rozwojowy dla kierowników sklepów, jesteśmy też otwarci na nowości technologiczne.

SKUTECZNOŚĆ


Dzięki współpracy opartej na zaangażowaniu, wsparciu i kompetencjom realizujemy cele, które sobie wyznaczamy. Nie osiadamy na laurach, ale konsekwentnie podnosimy sobie poprzeczkę.

MOŻLIWOŚCI ROZWOJU

 

Rozwój pracowników jest dla nas ważny już od pierwszego dnia pracy. Dlatego też stawiamy na szkolenia oraz promujemy awanse wewnętrzne!

 

SKLEP

Rozpoczynając pracę w jednym z naszych sklepów musisz sporo się nauczyć – mamy przygotowany atrakcyjny pakiet szkoleń wdrożeniowych, później doszkalamy pracowników z konkretnych obszarów działania. Stawiamy na awanse wewnętrzne – od pracownika na sali sprzedaży po kierownika sklepu, albo i wyżej! Ponad 80% naszej kadry kierowniczej pochodzi właśnie z awansu wewnętrznego. Kierownicy sklepów mogą dalej awansować na Kierowników Regionalnych, co wspieramy specjalnie przygotowanym pogramem rozwojowym.

CENTRALA

Pracując w Centrali firmy dajemy możliwość awansu zarówno pionowego, jak i poziomego. Z upływem czasu zwiększają się kompetencje naszych pracowników, zdobywają nowe doświadczenie, które pozwala im obejmować stanowiska managerskie czy dyrektorskie. Dbamy o to, by nasi pracownicy rozwijali się, dlatego też oferujemy szereg szkoleń e-learningowych oraz stacjonarnych.