Strona główna Oferty pracy Specjalista ds. Przygotowania Inwestycji
section divider

Oferty pracy

Specjalista ds. Przygotowania Inwestycji

Data dodania ogłoszenia: 13.01.2021

Numer referencyjny: Specjalista ds. Przygotowania Inwestycji/Lublin

Miasto: Lublin

CIEBIE NA UWADZE MAMY!

DOŁĄCZ DO ZESPOŁU STOKROTKI!

Z nami zyskasz:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość rozwoju zawodowego we współpracy z najlepszymi specjalistami,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Pakiet benefitów socjalnych – czuj się z nami dobrze!

Jakie będą Twoje zadania:

  • Opracowanie zakresu prac projektowych,
  • Przygotowanie oraz zebranie zapytań ofertowych,
  • Negocjacje warunków terminowych i finansowych,
  • Weryfikacja dokumentacji projektowej pod kątem zgodności ze standardem sieci (umowami najmu, lokalnymi uwarunkowaniami),
  • Współpraca z innymi Działami w firmie oraz kontrahentami zewnętrznymi w zakresie niezbędnym do realizacji inwestycji,
  • Prowadzenie korespondencji i nadzór nad uzyskiwaniem decyzji administracyjnych,
  • Prowadzenie i archiwizacja dokumentacji realizowanych inwestycji.

Czego oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego (preferowane budowlane, architektoniczne),
  • Doświadczenia w przygotowywaniu inwestycji oraz weryfikowaniu dokumentacji projektowej,
  • Znajomości przepisów prawa budowlanego,
  • Komunikatywności i umiejętności dobrej organizacji pracy, zdolności negocjacyjnych,
  • Znajomości pakietu MS Office,
  • Mile widziana znajomość programu Autocad,
  • Prawa jazdy kat. B – gotowość do wyjazdów służbowych.

Jeżeli jesteś zainteresowany aplikuj za pomocą przycisku „Przejdź do formularza” lub wyślij swoje CV na adres rekrutacja@stokrotka.pl. W tytule maila wpisz nazwę stanowiska.

product-img