Strona główna Oferty pracy Specjalista ds. Płac
section divider

Oferty pracy

Specjalista ds. Płac

Data dodania ogłoszenia: 10.01.2019

Numer referencyjny: Specjalista ds. Płac/2018

Miasto: Lublin

Obowiązki na tym stanowisku:

  • naliczanie i weryfikacja wynagrodzeń pracowników
  • przygotowanie i realizowanie wypłat z tytułu umów zleceń
  • naliczanie wynagrodzeń chorobowych i zasiłków płatnych z ZUS
  • rozliczanie refundacji wynagrodzeń z PFRON
  • sporządzanie dokumentów rozliczeniowych do ZUS
  • sporządzanie informacji podatkowej PIT-11 oraz dokumentacji do celów emerytalno-rentowych
  • prowadzenie korespondencji związanej z postępowaniami egzekucyjnymi
  • księgowanie listy płac
  • sporządzanie zestawień i raportów na wewnętrzne potrzeby spółki
  • archiwizowanie dokumentów płacowych

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe (preferowana ekonomia lub kierunki pokrewne)
  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wymagana wiedza z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, podatku dochodowego od osób fizycznych oraz PFRON
  • bardzo dobra obsługa komputera – Pakiet MS Office
  • skrupulatność, zaangażowanie, terminowość w wykonywaniu zadań,
  • dobra organizacja pracy oraz odpowiedzialność za powierzone zadania,

Oferujemy:

  • zatrudnienie w stabilnej firmie w oparciu o umowę o pracę
  • samodzielność w realizacji zadań
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. talony zakupowe, dofinansowanie kart sportowych).

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu aplikuj za pomocą przycisku „Przejdź do formularza” lub wyślij swoje CV na adres rekrutacja@stokrotka.pl. W tytule maila wpisz nazwę stanowiska i miasto.

Oferta pracy