Strona główna Oferty pracy Specjalista ds. Kadr
section divider

Oferty pracy

Specjalista ds. Kadr

Data dodania ogłoszenia: 11.02.2019

Numer referencyjny: Specjalista ds. Kadr/2018

Miasto: Lublin

Główne zadania:

  • obsługa kadrowa pracowników Spółki
  • ewidencjonowanie zdarzeń kadrowych w systemie kadrowo-płacowym, w tym zdarzeń związanych z ubezpieczeniem społecznym i zdrowotnym pracowników w ZUS,
  • pełnienie funkcji administratora kadrowego systemu do ewidencji czasu pracy,
  • rozliczenie czasu pracy pracowników jednostek terenowych i centrali spółki,
  • telefoniczne szkolenie nowych kierowników jednostek terenowych
  • sporządzanie zestawień i raportów na wewnętrzne potrzeby spółki oraz dla instytucji zewnętrznych (np. PFRON, GUS, US),
  • współpraca z PIP w zakresie prowadzonych kontroli,
  • obsługa pracowników w zakresie podlegania grupowemu ubezpieczeniu na życie oraz dodatkowemu ubezpieczeniu zdrowotnemu.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe (preferowana ekonomia lub kierunki pokrewne),
  • minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą kadrową pracowników,
  • bardzo dobra znajomość prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
  • komunikatywność, sumienność, zaangażowanie,
  • dobra organizacja pracy oraz odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • bardzo dobra obsługa komputera – Pakiet MS Office,

Z nami zyskasz:

  • zatrudnienie w stabilnej firmie w oparciu o umowę o pracę,
  • samodzielność w realizacji zadań,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. talony zakupowe, dofinansowanie kart sportowych).

Jeżeli jesteś zainteresowany aplikuj za pomocą przycisku „Przejdź do formularza” lub wyślij swoje CV na adres rekrutacja@stokrotka.pl. W tytule maila wpisz nazwę stanowiska i miasto.