Strona główna Oferty pracy Pracownik Rozbioru Mięsa
section divider

Oferty pracy

Pracownik Rozbioru Mięsa

Data dodania ogłoszenia: 31.07.2020

Numer referencyjny: Pracownik Rozbioru Mięsa/Biłgoraj, ul. Zamojska

Miasto: Biłgoraj, ul. Zamojska

CIEBIE NA UWADZE MAMY!

DOŁĄCZ DO ZESPOŁU STOKROTKI!

Co oferujemy:

  • Umowę  zlecenie - praca dorywcza,
  • Wypłatę zawsze w terminie,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Możliwość rozwoju pod opieką doświadczonej kadry kierowniczej.

Jakie będą Twoje zadania?

  • Rozbiór półtusz wieprzowych,
  • Przygotowywanie i porcjowanie wyrobów mięsnych,
  • Zamówienia towaru według zapotrzebowania,
  • Sprawdzanie terminów ważności produktów i minimalizowanie strat.

Czego oczekujemy:

  • Zaangażowania i motywacji do pracy,
  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym,
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • Aktulnych badań do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Jeżeli jesteś zainteresowany aplikuj za pomocą przycisku „Przejdź do formularza” lub wyślij swoje CV na adres praca@stokrotka.pl. W tytule maila wpisz nazwę stanowiska i miasto.