Strona główna Oferty pracy Młodszy Specjalista ds. Marketingu
section divider

Oferty pracy

Młodszy Specjalista ds. Marketingu

Data dodania ogłoszenia: 12.02.2020

Numer referencyjny: Młodszy Specjalista ds. Marketingu/Lubin

Miasto: Lublin

Główne zadania:

  • Koordynowanie procesu powstawania opakowania produktu Marki Własnej
  • Monitorowanie rynku opakowań produktów FMCG
  • Tworzenie briefów dla agencji
  • Współpraca z agencjami i kontrahentami
  • Udział w dodatkowych projektach marketingowych

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Poczucie estetyki i kreatywność
  • Umiejętność organizacji własnego czasu i samodzielność w wykonywaniu zadań
  • Skrupulatność i sumienność
  • Mile widziane doświadczenie we współpracy z agencjami
  • Mile widziane doświadczenie w pracy nad projektami graficznymi

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na zastępstwo
  • Pracę w kreatywnym zespole, przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość realizacji ciekawych projektów
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i kreowania nowych rozwiązań
  • Rozbudowany pakiet świadczeń socjalnych

Jeżeli jesteś zainteresowany aplikuj za pomocą przycisku „Przejdź do formularza” lub wyślij swoje CV na adres rekrutacja@stokrotka.pl. W tytule maila wpisz nazwę stanowiska i miasto.