Strona główna Oferty pracy Magazynier Centrum Dystrybucji
section divider

Oferty pracy

Magazynier Centrum Dystrybucji

Data dodania ogłoszenia: 13.10.2020

Numer referencyjny: Magazynier Centrum Dystrybucji/Psary

Miasto: Psary

CIEBIE NA UWADZE MAMY!

DOŁĄCZ DO ZESPOŁU STOKROTKI!

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Kartę zakupową do sklepów Stokrotka zasilaną dwa razy w roku z okazji świąt
  • Atrakcyjny program ubezpieczenia na życie
  • Elastyczny grafik
  • Możliwość rozwoju pod opieką doświadczonej kadry kierowniczej
  • Pakiet benefitów socjalnych – czuj się z nami dobrze!
  • Realną szansę rozwoju i awansu

Jakie będą Twoje zadania:

  • Kompletacja towaru do wysyłki na sklepy za pomocą terminali radiowych (skanerów)
  • Kontrola stanów magazynowych
  • Obsługa wózków widłowych
  • Składowanie towaru według ustalonych zasad
  • Utrzymywanie stanowiska pracy w czystości
  • Przestrzeganie przepisów BHP

Czego oczekujemy:

  • Zaangażowania i motywacji do pracy
  • Dyspozycyjności do pracy w systemie III zmianowym
  • Umiejętności współpracy z zespołem
  • Uprawnień do obsługi wózków widłowych lub prawa jazdy kat. B
  • Aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do ich wyrobienia
  • Doświadczenie w pracy na magazynie w procesie kompletacji będzie dodatkowym atutem

 KANDYDATKI I KANDYDATÓW ZAPRASZAMY DO APLIKACJI!

Jeżeli jesteś zainteresowany aplikuj za pomocą przycisku „Przejdź do formularza” lub wyślij swoje CV na adres praca@stokrotka.pl. W tytule maila wpisz nazwę stanowiska i miasto.