section divider

Oferty pracy

Kierowca kat. C

Data dodania ogłoszenia: 19.06.2020

Numer referencyjny: Kierowca kat. C/Szczecin

Miasto: Szczecin

Co oferujemy:

  • Umowę o pracę od 1 dnia zatrudnienia
  • Wypłatę zawsze w terminie
  • Elastyczny grafik
  • Pakiet benefitów socjalnych – czuj się z nami dobrze!
  • Realną szansę rozwoju i awansu

Jakie będą Twoje zadania:

  • Terminowe dostarczanie towarów
  • Uczestniczenie w wyładunku/załadunku towarów
  • Odbieranie zwrotów, nadwyżek, reklamacji
  • Obsługa dokumentacji przewozowej i magazynowej, rozliczanie dostaw
  • Bieżąca obsługa pojazdu (uzupełnianie płynów samochodowych, sprawdzanie opon, itp.)

Czego oczekujemy:

  • Doświadczenia w prowadzeniu pojazdów ciężarowych (kat. C) lub dostawczych

  • Prawa jazdy kat. B i C
  • Uprawnień na przewóz rzeczy
  • Karty kierowcy (elektronicznej)
  • Uczciwości, odpowiedzialności
  • Dyspozycyjności do pracy zmianowej

Jeżeli jesteś zainteresowany aplikuj za pomocą przycisku „Przejdź do formularza” lub wyślij swoje CV na adres praca@stokrotka.pl. W tytule maila wpisz nazwę stanowiska i miasto.