section divider

Oferty pracy

Asystent ds. Kadr

Data dodania ogłoszenia: 26.03.2020

Numer referencyjny: Asystent ds. Kadr/Lublin

Miasto: Lublin

CIEBIE NA UWADZE MAMY!

DOŁĄCZ DO ZESPOŁU STOKROTKI!

 Z nami zyskasz:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość rozwoju zawodowego we współpracy z najlepszymi specjalistami
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Stabilne zatrudnienie
  • Pakiet benefitów socjalnych – czuj się z nami dobrze!

Jakie będą Twoje zadania:

  • obsługa kadrowa pracowników Spółki,
  • wprowadzanie danych do systemu kadrowego,
  • zakładanie akt osobowych pracowników,
  • prowadzenie dokumentacji związanej z zatrudnianiem oraz przebiegiem zatrudnienia pracowników (skierowania na badania lekarskie, umowy o pracę, zaświadczenia),nadzór nad poprawnością rozliczania czasu pracy.

Czego oczekujemy:

  • wykształcenie średnie lub wyższe (preferowana ekonomia lub kierunki pokrewne),
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • zainteresowanie tematyką kadrowo-płacową, wiedza z zakresu prawa pracy,
  • dobra znajomość obsługi pakietu MS Office,
  • dokładność, samodzielność, dobra organizacja pracy,
  • dobra organizacja pracy oraz odpowiedzialność za powierzone zadania.

Jeżeli jesteś zainteresowany aplikuj za pomocą przycisku „Przejdź do formularza” lub wyślij swoje CV na adres rekrutacja@stokrotka.pl. W tytule maila wpisz nazwę stanowiska i miasto.

product-img