section divider

Oferty pracy

Analityk

Data dodania ogłoszenia: 11.09.2019

Numer referencyjny: Analityk/Lublin

Miasto: Lublin

Zadania:

  • Wyliczanie, analiza i prezentowanie kluczowych wskaźników operacyjnych,

  • Analiza odchyleń wyników między poszczególnymi jednostkami biznesowymi oraz między budżetem a jego wykonaniem,
  • Przygotowywanie zestawień pomocnych do tworzenia budżetów przez poszczególne działy,
  • Przygotowywanie raportów operacyjnych i analiz na zlecenie przełożonego.

 Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: ekonomia, zarządzanie, matematyka, finanse i rachunkowość
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Mile widziana teoretyczna znajomość zagadnień z zakresu: finansów oraz rachunkowości
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel,
  • Zdolność analitycznego myślenia,
  • Skrupulatność.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju i awansu,
  • Bogaty pakiet socjalny (dofinansowane karty sportowe, talony zakupowe).

Jeżeli jesteś zainteresowany aplikuj za pomocą przycisku „Przejdź do formularza” lub wyślij swoje CV na adres rekrutacja@stokrotka.pl. W tytule maila wpisz nazwę stanowiska i miasto.