Strona główna Oferty pracy Menadżer ds. Komunikacji i PR
section divider

Oferty pracy

Menadżer ds. Komunikacji i PR

Data dodania ogłoszenia: 31.01.2020

Numer referencyjny: Menadżer ds. Komunikacji i PR/Lublin

Miasto: Lublin

Zadania:

  • Współtworzenie i realizacja strategii komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej,
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy w mediach,
  • Pełnienie funkcji Rzecznika Prasowego i reprezentowanie Spółki w mediach,
  • Tworzenie komunikatów prasowych i udzielanie odpowiedzi na zapytania dziennikarskie,
  • Planowanie i współorganizacja eventów firmowych,
  • Działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu.

 Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe - mile widziane w obszarze dziennikarstwa, PR lub nauk społecznych,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • Kreatywność i pełne zaangażowanie przy realizacji projektów, otwartość na poszukiwanie nowatorskich rozwiązań komunikacyjnych,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Odpowiedzialną pracę na samodzielnym stanowisku,
  • Pakiet socjalny (dodatkowe świadczenia na Święta Bożego Narodzenia i Wielkanocne, dofinansowanie do karty sportowej, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego).

Jeżeli jesteś zainteresowany aplikuj za pomocą przycisku „Przejdź do formularza” lub wyślij swoje CV na adres rekrutacja@stokrotka.pl. W tytule maila wpisz nazwę stanowiska i miasto.